Про «анонімних» лайнометачів, пукани та рагулі

В адрес инициативной группы получено несколько сообщений от одного из героев наших публикаций Марценюка В.П. (UT8NV).  Валерий опроверг слухи о своей госпитализации в психиатрической клинике в конце девяностых и начале двухтысячных годов. Мы сожалеем, что Валерию так и не удалось поправить здоровье и подлечить шизотипическое расстройство личности, обострившееся из-за стресса. Судя по содержанию его последних публикаций болезнь стремительно прогрессирует.
Инициативная группа напоминает -  наш сайт является открытой площадкой для обмена мнениями для всех, без исключения, радиолюбителей Украины. На нашем сайте найдется место и для таких «пейсателей» как пан Марценюк. Сайт работает  без цензуры.
Адрес для отправки ваших публикаций UR5RADIO@i.ua

Материал предоставлен для публикации В.П.Марценюком (UT8NV). Публикуется по принципу "as is". Мнение авторов не всегда совпадает с мнением редакции.

От:                  Valery Marcenjuk <walmar@ua.fm>
К:                   ur5radio@i.ua
Время создания:      Вт, 11 Дек 2017 10:15:22


Про «анонімних» лайнометачів, пукани та рагулі

 Валерій Марценюк, ut8nv


Шановні колеги! На жаль, вже протягом двох років я, як один із ініціаторів руху за очищення ЛРУ, змушений періодично реагувати на діяльність анонімів від радіоаматорства. За цих два роки, відчуваючи своє безсилля перед правдою, частина із, так званих, симпатиків ЛРУ, об’єднались у злочинну ініціативну групу інтернет-аферистів. Ця злочинна група, назвавши себе „Ініціативною групою за чистий від брехні ефір”, створює фейкові „новини” в блозі www.antivrl.blogspot.com та розсилає їх по різноманітних радіоаматорських форумах, причому дуже часто із зламаних електронних адрес тих радіоаматорів, котрих і обливають брудом. В цих, так званих „новинах” злочинна „ініціативна група” обливає різнокольоровим лайном усіх тих аматорів, котрі не піддаються їх впливу, і які користуються авторитетом у широких радіоаматорських колах. До цих аматорів самі ж лайнометачі віднесли першого (М.Гострий, ut5ut) та другого (И.Зельдін, ur5lcv) президентів ЛРУ, сьогоднішніх віце-президентів ГС ВРЛ (О.Ананьєва, ut7uv та В.Пащенко, ut2uq), голову радіоклубу „Миколаїв” А.Дубінкіна, ut5za. Занесли в цю когорту і мене, та іще одного активного члена ради Вінницького обласного радіоклубу Василя Даниша (ut0nn).

На початковому етапі своєї злочинної діяльності ця група лайнометачів, у яку увійшли і два наших вінницьких „майстри” від спирту ut9na та ut5nm, за усіма ознаками була  створена і до вересня 2017 року координувалась керівником Дніпропетрjвського ОВ ЛРУ Олександром Шевченко, UR5EAW (прости Господи за згадування тут ім’я нашого національного пророка). Бог покарав цього лайнометача за його підлу діяльність і, по дорозі на вересневу конференцію ЛРУ відправив його душу до пекла, спокутувати свої гріхи. Майже на два місяці  лайнометачі затихли, напевно відчуваючи, що Божий гнів невідворотній. А потім знову відновили свою діяльність, присвятивши її „Памяті Олександра Шевченка, UR5EAW” (знову дивись www.antivrl.blogspot.com).

За дивним збігом обставин і мене протягом цих місяців лайнометачі не чіпали. Проте пройшов час, і ось 18 листопада 2017 року відбулась чергова звітна конференція Вінницького обласного спортивно-технічного радіоклубу”. Інформацію про цю конференцію я кинув 24 листопада 2017 року в 18.39 укр. у форум ukrradio (модератором якого на той час був В.Степаненко uz1rr, - тепер форум закритий у зв’язку із його зламом „ініціативною групою”) з посиланням за адресою www.radioinform.vn.ua/noviny/konfVOO.html . В той же день, 24 листопада 2017 року в 18.42 укр. (зверніть увагу із різницею усього 3 хвилини) немов би із адреси моєї електронної пошти ut8nv@ukr.net  в той же форум було вкинуто додаткову інформацію  під назвою „Конференция ГО ВОСТР Частина II Нагородження” (можу переслати будь-кому для ознайомлення). У цій „інформації” лайнометачі продовжили рекламувати мою книгу „Помста привида”, видану іще у 2006 році видавництвом „Діло” у місті Вінниця.  Я зрозумів, що така реклама, вкинута у форум усього через три  (!!!!!) хвилини опісля розміщення там моєї інформації про конференцію обласного радіоклубу, може бути вкинута туди тільки тим, хто безпосередньо цікавиться роботою Вінницького радіоклубу, як і тим, хто безпосередньо причетний до зламу форуму  ukrradio і сидить в ньому на контролі. Таким чином, я прийшов до однозначного висновку, що це можуть бути тільки прямо зацікавлені особи - ut9na Сергій Іванов та ut5nc Андрій Моховиков.

Враховуючи цю обставину наступного дня я оприлюднив цей висновок на „круглому столі” радіоаматорів Вінницькох області. У своєму виступі я заявив:

=Відчуваючи свій близький кінець, окремі, так звані, діячі ЛРУ шаленіють від безсилої люті. На попередній неділі злочинна група цих діячів, у яку входить і Сергій Іванов UT9NA, зламала форум ukrradio і рефлектор координаційної ради ГС ВРЛ і вкинула туди, якоби від мого імені з поштової адреси ut8nv@ukr.net, брудні інсинуації щодо проведення нашої осінньої конференції. В черговий раз насолоджуючись окремими пікантними фрагментами із моєї книги „Помста привида”, цей зовсім не шановний пан із смаками збоченця та педофіла, використав фото нагородження моєю книгою за участь у кубку Жидковського Анатолія Явного ut4na, і приплів до цього фото згадку про, світлої пам’яті, Михайла Войнаровського ut5na, який вже декілька років, як пішов від нас у кращі світи. До речі, по дорозі на конференцію ЛРУ пішов у тому ж напрямі, напевно ж до пекла, і один із цієї групи лайнометальників із Дніпропетровської області. Бог покарав шельму, а тим що зостались теж не уникнути Божої кари за свої підлу діяльність.=

 Буквально наступної неділі до редакції газети «Радіоінформ» надійшов матеріал колишнього члена Вінницького обласного відділення ЛРУ Юрка Стрелкова, ut5nc під назвою „Если друг оказался вдруг…». У цьому матеріалі йшла мова про ситуацію, яка склалась у Вінницькому відокремленому підрозділі ЛРУ, внаслідок якої  ut5nc вийшов із складу ЛРУ та про окремі нюанси діяльності вищезгаданих осіб (ut5nm та ut9na). Цей матеріал був розміщений на сайті газети за адресою: www.radioinform.vn.ua/noviny/ut5nc.html . Із коментарів до матеріалу статті виявилась досить неприглядна (якщо не сказати, з кримінальним душком) картина отримання звання майстра спорту одним із членів „ініціативної групи” ut9na Сергієм Івановим. З’явились інформація від окремих радіоаматорів Вінницької області, що, судячи з почерку роботи у телеграфному Чемпіонаті України 2017 року, замість ut9na працював ut5nm.

І ось тут, наші «аноніми», нарешті вийшли із підпілля і розпочали виправдовуватись, типу «і я не я, і хата не моя». От що, наприклад, пише 3 грудня 2017 року Сергій Іванов ut9na у своєму листі зверненому до радіоаматорів Вінницької області

=Сегодня утром получил от друзей ссылку на публикацию Юры UT5NC с комментариями UT7NW, UT0NN и UT8NV. А так же вопрос: "Ребята, а что там у вас опять происходит?".  Оказывается эта ссылка нашлась, где-то в Фейсбуке. Многие из вас, друзья, были свидетелями того, как неоднократно, начиная примерно с февраля этого года UT0NN, UT8NV и UT7NY в радиолюбительских рефлекторах, на сайтах и в частной переписке обвиняли меня и Андрея Борисовича UT5NM в распространении анонимных сообщений в сети Интернет. Обвиняли голословно, бездоказательно, основываясь не на фактах, а только лишь на собственных предположениях. ..... В связи с вышесказанным, имеются объективные данные, позволяющие предположить, что к хулиганским поступкам в форуме, владельцем которого является Владимир Антонович Степаненко UZ1RR, могут иметь непосредственное отношение лица близкие к ГС ВРЛ. А учитывая молниеносную скорость реакции на вновь отправленные анонимные сообщения, можно предположить, что с большой долей вероятности этими лицами являются UT0NN или UT8NV. =

Отак і не більше і не менше, цей лайнометач перевертає усе з ніг на голову і обвинувачує мене ж у тому, що я сам на себе направляв у форуми брудну інформацію, щоб тим самим обвинуватити «кристально чесного» «майстра» брехні Сергія Іванова (подивіться, як я себе обливаю лайном у матеріалі під назвою "Шизоид с убогой фантазией". Психиатры оценили порнорассказы Марценюка (UT8NV)” Це лайно розміщене за адресою, до якої я не маю жодного доступу:  http://antivrl.blogspot.com/2017/12/ut8nv.html ).

Іще більше розпалився Андрій Моховиков ut5nm, у якого розпочали рвати „пукани” від такої несправедливості відносно нього (вибачаюсь за “перли» у листі автора, передаю їх без редагування):

=Ну  что  еще  можно  добавить к откровенному письму Сергея?.... Не  лишне  будет и напомнить, как после ЧУ-2016 Юрко Пэтрив (ut5nc – примітка моя) срал кирпичами  от  заявления  апологета Николаевского ВРЛ Андрея Дубинкина, что он в ТЛГ чемпионате четко "опознал работу UT5NM под позывным UT9NA"... Рвет  пуканы  от  зависти  у  убогих "бойкотизаторов", что ЧУ состоялись, что несмотря на все их "старания"  был  кворум  мастеров  и  были  присвоения званий и разрядов, в том числе и среди молодежи.

....Кухонные интриги рагулеватых керовников из ВОСРы меня давно уже не интересуют. По принципу "не тронь говно - вонять не будет". Зацепил очередной высосанный  из  пальца  скандал, что злобные хацкеры NM и NA "взломали" какие-то очередные говнотерки в форуме координационной  рады ВРЛ и облили грязью великого пейсателя  Марценюка.  Мало того, что про этот "форум" я не слышал никогда, так еще  и  напрямую  обвинили  во  взломе  интернет-ресурса. Пришлось таки заняться анализом  письма,  направленного  Марценюком на адрес ukrradio@yahoogroups.com .
Почему  не пишу "якобы" - потому что письмо это с большой долей вероятности ушло именно с электронного адреса самого Валерия Пантелеймоновича ut8nv@ukr.net. ....

…. Не знаю, может быть сексуально озабоченным колхозникам интересно, кто всунул свой "кок" в какой "кунт".  Но  вот  главный и совершенно справедливый намек на то, что "эпохальный триллер"  оказался  дешевым  и  примитивным  плагиатом  на  оскароносный  шедевр "Привидение",  провокатор  вырезал (откуда вырезал намек?!!!).  Не  вынесла душа поэта такой обиды, рука не поднялась оставить (?!!! – от і проколовся лайнометальник (моя примітка)).  А вот злобные "шакалюги-сепаратюги"  (tks  US0NZ) явно не упустили бы шанс пнуть плагиатора "косноязычным безграмотным слогом",  "сельским суржиком и вульгарностью"! Часть, которую убрал "анонимный автор" (?!!! – что это за часть такая?), на фото №2. Вместо  этого абзаца вставлено фото Толи Явного, который почему-то назван именем покойного  Миши  Войнаровского (?!). И в скопированный  текст  втиснута настоящая ссылка на свой собственный сайт (снова не удержался), причем опять не изменив тот кошмарный шрифт, на котором "написан" http://radioinform.com.ua  и  не убрав хеш тэги. Воистину, "доцент кафедры защиты информации ВНТУ"...=

Ось знову теж саме, цей великий знавець перлів „народної мови” (про пукани, рагулі, та інше – дивись вище), підтвердив вислів відомого лайнометальника та провокатора 20 стріччя Йозефа Гебельса, який стверджував, „що брехня повторена сотню раз дуже стає схожою на правду”. Не буду далі завантажувати вашу увагу усією нісенітницею, яку ці особи бажають видати за чисту правду. Тим, кому цікаво ознайомитись із повними версіями листів цих лайнометальників можуть особисто звернутись на мою електронну адресу  ut8nv@ukr.net . Наведу тільки невеликий фрагмент із реагування на ці одкровення одного із відомих радіоаматорів Вінниччини Валентина Пращука ut7ny:

=Якщо це аргументи, то я іспанський літун! Тепер трішки аналітики.  Іванов дуже тугий в телеграфі і це є давно відомий факт. Це стало відомим ще в колективі NWW, а підтвердилось тоді, коли Костя Хохлов працював у CW змаганнях замість Сірожки. Раніше цей факт він навіть не приховував. Тут немає нічого дивного, не усім людям вдається досягти, наприклад, вокальних висот. Але Сірожка має бути абсолютним лідером, бо теорія про так звану еліту саме цього і вимагає.

Що таке рагулі? Як виявляється цей термін виник на західній Україні, коли комуністи в 40-х роках фізично винищили значну частину етнічних українців на тій території, а в їхні розкуркулені хати позвозили голодуючих ледарів з Поволжя.  Ці шляхетні пролетарії в порваних тужурках, виявляли повагу до рештків місцевого населення принизливо називаючи їх рагулями за те, що місцеві вуйки вирощували тварин та їли сало, якого елітарні представники рускага міра навіть смаку не знали.

...Ще багато маркерів можна витягнути на світ Божий, які чітко вказують на величезні потуги так званої "Вінницької еліти" вивести себе в рівень Божественних постатей на фоні сірої та нікчемної рагульної маси. Усі їх послання пронизані відвертою зневагою та брехливим цинізмом! Основна мета цієї діяльності спритно приховати реальний стан справ, ну і основне, це реалізувати свої шовіністські настрої. Дуже цікава картина вимальовується, коли починаєш уважно аналізувати писанину "елітних діячів". Складається таке враження, що помилки їх нічого не вчать. І те, що Моховіков особисто знищив нормальне, спокійне життя Вінницьких радіоаматорів, проявивши кричущу неповагу до громади, зараз ним подається як брехливий і перекручений факт - рагульського недолугого керування! =

Вінниця, 8 грудня 2017 року.


http://radioinform.vn.ua/noviny/raguli.html

Комментарии