Виведемо ляльковода на чисту воду!

Електронна скринька «Ініціативної групи» ur5radio@easy.com  продовжує стрімко наповнюватись повідомленнями. Головним ньюсмейкером тижня залишається Український контест клуб, двадцять шоста конференція якого відбулася 13 травня в с.Петропавлівська Борщагова, неподалік від Києва.


«Виведемо ляльковода на чисту воду!» Так назвали свою статтю радіоаматори Запорізької області. Стаття присвячена етапам великого шляху незмінного голови УКК Володимира Латишенко, UY5ZZ.


Виведемо ляльковода на чисту воду! 


Кажуть, мудрість приходить з роками. Але часто буває і так коли старість приходить самісінька. Саме так і сталося з Володимиром Латишенко, який 15 березня цього року відсвяткував своє 67 річчя.
У світ радіохвиль зовсім юний Вова прийшов в далекому 1967 році. Впродовж довгого життя Володимира траплялося різне, були злети і падіння.
Радіоаматори знають його як UY5ZZ, RB5QW, UB5QBG, RB5QDV.

У Запоріжжі зітхнули з глибоким полегшенням коли UY5ZZ перебрався на постійне місце проживання в Київську область. У нашому радіоаматорському колективі нарешті запанував мир і дружба. Ми дізналися якими бувають взаєморозуміння і взаємоповага. Назавжди зникли чвари, інтриги, нашіптування і підначування на ганебні вчинки. Все це Володимир повіз із собою до Києва.

Володимир завжди був хворий на зіркову хворобу. Вимагав до себе особливого ставлення. Дивився на всіх зверхньо. При кожному зручному і незручному випадку намагався підкреслити свою винятковість і перевагу над оточуючими його людьми. Вирішував все тільки по блату, позачергово, за презент або послугу.
Взяти хоча б випадок з несистемним позивним Володимира - UY5ZZ. Питається навіщо людині в Запоріжжі миколаївський позивний? Зі шкіри геть ліз від пихатості і бажання випендритися. Мовляв ви всі рівні, вам буква Q, а я над вами всіма рівніше - мені буква Z.
Ось так, по блату і через всякі підкилимні домовленості після останньої української реформи позивних RB5QW став UY5ZZ.

Найсмішніше в цій історії не знає навіть майже ніхто з киян. Незважаючи на багаторічне проживання в Київській області дозвіл на позивний UY5ZZ, термін дії якого закінчується в наступному році, видано Запорізьким обласним відділом Центральної філії УДЦР. В адресі розміщення радіостанції UY5ZZ вказано м.Запоріжжя.
Для найнедовірливіших докладаємо фотографію дозволу UY5ZZ.
(Ред. Ініціативна група вирішила поки утриматися від публікації наданих нам фотоматеріалів які містять персональні дані Володимира Латишенко).

Ось і уявіть скільки порушень регламенту радіозв'язку дозволяє собі цей радіобожок! В ефірі давно працює з Києва без «/ А». Тимчасовий перенесення радіостанції не оформив. Дозвіл в Запоріжжі не здав. Нового в Києві не оформив. І це творить не якийсь хуліган, а поважний старець, голова елітарного клубу, ікона на яку нам пропонують молитися!Саме так і трапляється. Одні порушення породжують інші. Безкарність породжує вседозволеність. Останнім часом в публікаціях електронних ЗМІ вже давалися оцінки ролі Володимира Латишенко в затяжному конфлікті, який розколює і вимотує радіоаматорське співтовариство України останні кілька років.
Хочемо доповнити опубліковане раніше новими фактами. Країна повинна знати своїх героїв і віддавати їм належне за діяння їхні.

Криза в ЛРУ почався не на порожньому місці. Криза приїхала в штаб квартиру ЛРУ із Запоріжжя. Коли Володимир Латишенко правдами і неправдами став першим віце президентом ЛРУ це і був початок кінця періоду нормального функціонування цієї організації і мирної радіоаматорського життя всіх українців.

Перший конфлікт стрімко спалахнув між Володимиром і Валентиною Миколаївною Бех - UT5XA, яка очолювала ЩСЛ-бюро. За старою запорізької звичкою бути рівніше всіх інших і вимагати для себе особливих привілеїв, Латишенко заявив Валентині Миколаївні, що раз він тут майже найголовніший, жарт сказати - цілий перший віце президент, то вона тепер повинна сортувати і відбирати для нього особисто картки UY5ZZ в окрему коробочку, і ніяк інакше!
Валенина Миколаївна справедливо не погодилася з такою постановкою питання, в ЩСЛ-бюро, як і в ефірі всі ми рівні, і бізнесмен і простий роботяга шахтар. В ефірі блатних не буває !!! Правила для всіх однакові!


Ось тут то все і почалося ... Наш Володимир люто визвірився на Валентину Миколаївну і на всіх хто її підтримав. А таких знайшлося чимало. Якраз після цього випадку UY5ZZ і почав займатися своїм улюбленим ділом - плести інтриги, стравлювати людей, нашіптувати. Загалом - ляльковод. Тільки вже не в Запоріжжі, а в штаб квартирі ЛРУ.
Справжні мужики такого не вчинять, особливо по відношенню до жінки!

Володимир завжди вишукує серед оточуючих його людей дурників, якими легко маніпулювати. Так було і тут. У команду до ляльковода за ниточки підтягнулися ляльки-клоуни: тодішній віце президент ЛРУ Саша Онанієв - UT7UV і також переселенець із Запоріжжя кращий учень ляльковода - наш відомий клоун по життю Діма Давиденко - UT7UJ.
Потім в команду клоунів влився вже неабияк опустившийся Микола Гострий - UT5UT. Микола, до пори до часу, ходив в лютих ворогах у нашого ляльковода. Але варто було лише вмілому ляльководу потягнути за потрібні ниточки, як Микола зі злого ворога перетворився мало не в кращого друга!

Ось так, перебуваючи в тіні і смикаючи за ниточки, Володимир зумів пересварити між собою радіоаматорів всієї країни. Зумів організувати кілька судових позовів проти ЛРУ. Зумів руками своїх ляльок-клоунів провести незрозумілу конференцію в травні 2015 року.
Дуже показовим був випадок з організованим Володимиром зривом переговорів між молодою командою ВРЛ і ЛРУ. З боку ЛРУ був нинішній віце президент Юрій Заскалета - UT7UW, а від опозиції були Саша Онанієв - UT7UV і Діма Давиденко - UT7UJ.
Сторони виявили здатність домовлятися. І коли намітився реальний прогрес і реальна перспектива взаємовигідного вирішення конфліктної ситуації в справу негайно втрутився ляльковод Володимир Латишенко - UY5ZZ. Саме він дав команду негайно перервати переговори і звинуватити сторону ЛРУ в їх зриві.

Навіть така жива легенда українського радіо як Дядя Коля - UX0UN потрапив в його обойму, в його трупу ляльок-клоунів. Правда вже говорять Дядя Коля не так давно прозрів і обірвав ниточки які вели до ляльковода. І не тільки він один.

Клоуни стали розбігатися, залишилися тільки найвірніші або найдурніші, хоча в даній ситуації це одне і те ж. Двадцять шоста конференція УКК стала саме тією сценою на яку Володимиру Латишенко довелося вийти з тіні і виступати самостійно, подібно до казкового героя Карабаса Барабаса, від якого утекли всі ляльки.

Маски зірвано. Лялькова вистава добігає кінця. Ляльковод на сцені.

Оплески !!!


Комментарии